Komi­tety, rady i zarządy

Wielu miesz­kańców gminy decy­duje się zasiadać w komi­te­tach i radach gmin­nych. Dzia­łal­ność rad i komi­tetów jest zróż­ni­co­wana, niektóre są bardzo aktywne i zajmują się spra­wami o dużym znaczeniu, inne ogra­ni­czają się do wąskich zagad­nień i zadań, jak obowiązek spędowy czy wybory.

Poniżej znaj­dują się infor­macje o człon­kach komi­tetów i rad gminy Vestur­byggð.

Fræðslu- og æskulýðsráð 

Varamenn

Gunnþórunn Bender

Friðbjörn Steinar Ottósson

Páll Vilhjálmsson

Steinunn Fjeldsted Sigmundsdóttir

Silja Baldvinsdóttir

Kristján Finnbogason

Guðrún Eggertsdóttir

Ásgeir Sveinsson

Petrína Sigrún Helgadóttir

Maggý Hjördís Keransdóttir

Hafna- og atvinnumálaráð

Varamenn

Guðrún Anna Finnbogadóttir

Hlynur Freyr Halldórsson

Einar Helgason

Steinunn Sigmundsdóttir

Tryggvi Baldur Bjarnason

Þórkatla Soffía Ólafsdóttir

Valdimar Bernódus Ottósson

Anna Vilborg Rúnarsdóttir

Jónína Helga Sigurðard. Berg

Matthías Ágústsson

Menningar- og ferðamálaráð

Ásgeir Sveinsson

Svanhvít Skjaldardóttir

Steinunn Sigmundsdóttir

Davíð Valgeirsson

Friðbjörn Steinar Ottósson

Jón Árnason

Hlynur Freyr Halldórsson

Petrína Sigrún Helgadóttir

Anna Vilborg Rúnarsdóttir

Maggý Hjördís Keransdóttir

Skipulags- og umhverfisráð

Varamenn

Jóhann Pétur Ágústsson

Svanhvít Skjaldardóttir

Barði Sæmundsson

Friðbjörn Steinar Ottósson

Rebekka Hilmarsdóttir

Tryggvi Baldur Bjarnason

Friðbjörg Matthíasdóttir

Gunnar Sean Eggertsson

Ólafur Byron Kristjánsson

Guðrún Eggertsdóttir

Velferðarráð

Varamenn

Svanhvít Sjöfn Skjaldardóttir

Bergrún Halldórsdóttir

Þórkatla Soffía Ólafsdóttir

Hlynur Halldórsson

Maggý Hjördís Keransdóttir

Ólafur Byron Kristjánsson

Fjallskilanefnd Vesturbyggðar og Tálknafjarðar

Varamenn

Ásgeir Sveinsson

Guðbjartur Gísli Egilsson

Víðir Hólm Guðbjartsson

Ólafur Haraldsson

Öldrunarráð

Varamenn

Karólína Guðrún Jónsdóttir

Anna Vilborg Rúnarsdóttir

María Úlfarsdóttir

Jóhann Pétur Ágústsson

Tryggvi Baldur Bjarnason

Jón Árnason

Samráðsnefnd Vesturbyggðar og Tálknafjarðarhrepps

Varamenn

Bæjarráð Vesturbyggðar

Fulltrúaráð Brunabótafélags Íslands - óuppfært

Varamenn

Friðbjörg Matthíasdóttir

Iða Marsibil Jónsdóttir

Samband Íslenskra sveitarfélaga 

Varamenn

Þórkatla Soffía Ólafsdóttir

Svanhvít Sjöfn Skjaldardóttir

Anna Vilborg Rúnarsdóttir

Guðrún Eggertsdóttir

Almannavarnanefnd

Varamenn

Þórdís Sif Sigurðardóttir - Formaður

Gerður Björk Sveinsdóttir

Ólafur Þór Ólafsson - Varaformaður

Bjarnveig Guðbrandsdóttir 

Karl Ingi Vilbergsson

Jónatan Guðbrandsson

Sveinn Ólafsson

Davíð Rúnar Gunnarsson

Páll Vilhjálmsson

Helgi Páll Pálmason

Árni Magnússon

Gerður Rán Freysdóttir

Hermann Grétar Jónsson

Jónas Þrastarson

Siggeir Guðnason

Fasteignir Vesturbyggðar

Varamenn

Þórkatla Soffía Ólafsdóttir - Formaður - thorkatla@vesturbyggd.is

Svanhvít Sjöfn Skjaldardóttir

Jón Árnason

Friðbjörn Steinar Ottósson

Anna Vilborg Rúnarsdóttir

Guðrún Eggertsdóttir

Vesturbotn

Varamenn

Sigurður Viggósson

Jón Árnason

Arnheiður Jónsdóttir

Þórkatla Soffía Ólafsdóttir

Hjörtur Sigurðsson

Guðrún Eggertsdóttir

Yfirkjörstjórn í Vesturbyggð

Varamenn

Hafdís Rut Rudolfsdóttir

Geir Gestsson

Ólafur Steingrímsson

Inga Hlín Valdimarsdóttir

Rafn Hafliðason

Davíð Rúnar Gunnarsson

Undirkjörstjórn Patreksfirði

Varamenn

Þóra Sjöfn Kristinsdóttir

Jón Bessi Árnason

Karólína Guðrún Jónsdóttir

Anna Stefanía Einarsdóttir

Símon Símonarson

Kristján Arason

Undirkjörstjórn Bíldudal

Varamenn

Ólafía Björnsdóttir

Lára Þorkelsdóttir

Silja Baldvinsdóttir

Jóna Runólfsdóttir

Erla Rún Jónsdóttir

Sigurmundur Freyr Karlsson

Undirkjörstjórn Barðaströnd

Varamenn

María Úlfarsdóttir

Hákon Bjarnason

Edda Kristín Eiríksdóttir

Ólöf Guðrún Þórðardóttir

Ólafur Gestur Rafnsson

Þórhildur Jóhannesdóttir